Untitled Document

Genel Bilgiler

Sempozyum Tarihi ve Yeri

Sempozyum 08– 11 Mart 2018 tarihleri arasında Uludağ Grand Yazıcı Otel'de yapılacaktır. Grand Yazıcı Otel 1. yerleşim bölgesinde bulunmaktadır.

Sempozyum Dili


Sempozyum resmi dili Türkçe'dir.

Kayıt Masası

08 - 11 Mart 2018 tarihlerinde 08:00 - 24:00 arası hizmet verecektir.

Stand Alanları

Sempozyum süresince ilaç endüstrisi, medikal firma ve yayınevlerinin oluşturduğu sergi alanı 08 Mart 2018 tarihi itibarı ile 08:00-19:00 saatleri arasında 11 Mart 2018 tarihine kadar açık kalacaktır.

Yaka Kartı


Kayıt masasında kayıt işlemlerini tamamlayan konuklarımıza verilecek olan yaka kartlarının sempozyum süresince güvenlik açısından mutlaka takılması gerekmektedir. Ayrıca bilimsel toplantılara ve sempozyum süresince düzenlenecek olan sosyal aktivitelere katılmak için gerekmektedir.

Sunu Teslim / Kontrol Odası

Sunumlarınız sırasında zorluk yaşamamanız için, sunumlarınızı Microsoft Office altında çalışan programlarda hazırlamanız ve yedeklerini yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.

Sempozyum süresince salonlarda slayt makinesi ve tepegöz kullanılmayacaktır.

Tüm salonlarda dizüstü bilgisayar ve projeksiyon cihazı bulunacaktır.

Katılım Belgesi

Sempozyuma kayıtlı katılımcıların belgeleri 08 Mart 2018 tarihinden itibaren kayıt masasından verilecektir. 

Davet Mektubu

Çalıştıkları kurumdan izin alarak toplantıya katılmak isteyen katılımcılara istek üzerine hazırlanacak bir davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup sadece katılımcının bağlı bulunduğu kurumdan izin alabilmesine yardımcı olmak amacını taşımakta olup, katılımcıya hiçbir maddi destek sağlamayacaktır.